Leden 2014

Palmer. Harry Palmer.

16. ledna 2014 v 23:48 | Tril
.
Po dlouhé době zase plakát. Teda spíš dva plakáty a další dva mám rozdělané. Harry Palmer je dokonalý protipól Jamese Bonda. Zatímco jeho pohádkový kolega jezdí (občas i lítá a plave) frajerskym fárem, balí supermodelky na každym kroku, střílí padouchy na potkání a to všechno s neodolatelným šarmem a zásobou stěrů, s Harrym Palmerem každá třeba i epizodní postavička obou dvou geniálních filmů neuvěřitelným způsobem orá a on přesto zůstává frajerem s ještě neodolatelnějším šarmem a zásobou mnohem lepších stěrů.
Samozřejmě je docela blbost ty dva vůbec srovnávat. Je to trochu jako kdyby člověk chtěl porovnat dobrodružství Rychlé roty a dokument o krysách.
.
.
.Krátce před deštěm

16. ledna 2014 v 23:21 | Tril |  Nemuselo by nikoho zajímat
.
olej na sololitu, 50x70 cm
Zase v Poolu
.
.
.
.
V davu v pozadí je skrývá špion.
.
.
.
.
.

Malý obchod u šílené ryby

3. ledna 2014 v 18:28 | Tril |  Chicagské hlody
Ahoj všichni! Tohle je taková malá organizační věc. Konečně se mi povedlo jakž takž vyřešit problém s potiskem. Abyste rozuměli - vymýšlet potisky na trička mě hrozně baví, ale nechat pak trika potisknout stojí strašně času, běhání a peněz, přičemž člověk nikdy neví, jestli to triko bude vůbec někdo chtít. A tím se právě dostávám k jádru pudla.

Zřídila jsem si pomocí stránek of.cz MALÝ E-SHOP U ŠÍLENÉ RYBY,


A jelikož mě ta služba docela nadchla,

hodila jsem tam nejen trička s potiskem, ale dárkové předměty všeho druhu - placky, hrnečky, tašky, kuchařské zástěry, peněženky...

Budu se snažit, aby věcí přibývalo. Pokud byste se chtěli podívat, budu jenom a jenom moc ráda. Pokud byste měli nápad na něco, co byste si přáli ode mě nakreslit za potisk, neváhejte sem s ním. Každopádně vám budu nové motivy potisků představovat tady na blogu.

Eh.. To je asi vše.
Děkuji a howgh.

Hra světel

2. ledna 2014 v 20:21 | Tril |  Nemuselo by nikoho zajímat
.
.
Olej na plátně, 60x70 cm
Je to zase přístav v Poolu, jižní Anglie