Září 2015

Po nás ať spustí Vesuv...

30. září 2015 v 11:54 | Tril |  Nemuselo by nikoho zajímat
Neapol ve mě zanechala něco, co se strašně těžko popisuje. Po návratu mi teď Praha připadá jako poloprázdné spící město plné malátných a netečných lidí. Až teď si ale dokážu plně vychutnat pocit téměř totálního bezpečí, které Praha skýtá. Těžko uvěřit, že ta dvě města leží na stejném kontinentu. Pokusila jsem se shrnout to, čím na mě Neapol zapůsobila do článku dole. Asi v sobě přecejenom už nezapřu trochu toho průvodce turistů, člověk si prostě nedokáže pomoct. Většiny důležitých věcí se totiž v průvodcích o Neapoli nejspíš nedočtete...Odcházím...

1. září 2015 v 9:20 | Tril |  Nemuselo by nikoho zajímat
Zdravím všechny věrné i nevěrné návštěvníky zpráv z Chicaga. Zvažuji to už delší dobu, ale ty reklamy jsou poslední kapka. Na takovém místě se prezentovat vlastní tvorba nedá, vypadá to jak smetiště. Na blog.cz to balím, odcházím hrabat píseček na blogspot sem: http://tril123.blogspot.cz/ . Moc ráda vás tam všechny uvidím. Vím, že to tady vedu už pět let, ale zase změna je život, podle mě.
Tenhle blog brzy smažu, minimálně částečně, aby tady nestrašil.

Žijte blaze, ádios!!!
Tril

.
P.S: Chvíli jsem zvažovala vložit sem radši písničku "Soon I will be gone" od Free, ale pak mi to přišlo přecejen trochu morbidní, hehe... Takže buenos dias, já taky jdu!